Like us on Facebook


Follow us on Twitter





No Recent Activity
About blog-kulinarny

Basic Information

About blog-kulinarny
Biography:
Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w lokalach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym etapem jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać mamony. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w knajpach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że opinie publikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swoją jadłodajnię, której jeszcze nie ma na naszej stronie? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także opisy o częstych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku jak również nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
General Information
Last Activity
08-27-2020 02:47 PM
Join Date
08-27-2020
Home Page
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/