Like us on Facebook


Follow us on Twitter

No Recent Activity

3 Visitor Messages

  1. Netpix – sklepy internetowe, które sprzedają. Oferujemy pełne wsparcie na wielu płaszczyznach. Pomagamy poprawić jakość zarządzania relacjami z klientami e-sklepu. Wybieraj spośród dziesiątek aplikacji z konkretnych kategorii: Sprzedaż, Narzędzia, Integracje, Raporty, Media społecznościowe oraz Inne. Ponadto oprogramowanie sklepu internetowego jest przyjazne wyszukiwarkom (SEO friendly) co pozwala skuteczniej pozycjonować sklep w czołowych wyszukiwarkach: Google, Onet, WP, co w obecnych czasach ma kluczową wartość, jeżeli chcemy osiągnąć sukces na runku e-Comerce. Nie przepłacaj.
  2. Każdy projekt traktujemy jak ten największy i najważniejszy. Wszystkie te elementy i więcej zintegrujemy. Pomysły naszych klientów szczegółowo omawiamy lub podpowiadamy funkcjonalne rozwiązania, skutecznie wprowadzając je w życie. Sklep internetowy to najczęściej zaawansowane narzędzie sprzedaży. W razie potrzeby jesteśmy w stanie stworzyć konkretną funkcjonalność związaną z profilem działalności klienta. Do jednych z najciekawszych funkcji tworzonych przez nas sklepów internetowych można uznać integracje z portalem allegro, integrację z niektórymi kurierami, ale również integrację z programem księgowo magazynowym iFirma.
  3. Projektujemy nowoczesną, indywidualną szatę graficzną, kładąc szczególny nacisk na użyteczność zgodnie z zasadami UX i kodujemy według standardów w3c oraz responsive design. Zbudowaliśmy autorski system do exportu oferty. Tworzymy sklepy internetowe dla firm i dla klientów indywidualnych, realizowane w oparciu o najnowsze rozwiązania, do samodzielnej aktualizacji (system CMS) z indywidualnym atrakcyjnym projektem graficznym, hostingiem i rezerwacją domen. Profesjonalnie wykonany i obsługiwany sklep internetowy, jest doskonałym sposobem na zwiększenie sprzedaży dla istniejących już sklepów stacjonarnych. Nasz sklep, daje możliwość sprzedaży w Internecie produktów z dowolnej branży, które można przydzielić do zdefiniowanych w sklepie kategorii. Dla nas najważniejsza jest intuicyjność obsługi.
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
About jestemnadal

Basic Information

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
Visitor Messages
Total Messages
3
Most Recent Message
07-13-2018 05:48 AM
General Information
Last Activity
07-13-2018 05:48 AM
Join Date
07-12-2018
Home Page
https://netpix.pl/sklepy-internetowe/